Aktuality ARCHÍV - Vítanie detí

V predchádzajúcom roku zažiarili nové hviezdičky na našom nebi. Boli to dni narodenia našich detičiek. Zažiarili silným svetlom, hlavne v očiach ich rodičov. Dňa 31. 03. 2012 sa v našej obci uskutočnilo vítanie novorodencov do života.

Detičky privítal starosta obce Ivan Solár, ktorý predniesol slávnostnú reč sprevádzanú piesňami. Hudobný doprovod pod vedením Mgr. Slobodníka dojímavo zapôsobil hlavne na rodičov. Spev a prednesenú prózu ochotne zaspievali a zarecitovali Lenka Slobodníková a Jakub Kraushúber. Po hovorenom slove a dojímavých piesňach nasledoval zápis do pamätnej knihy obce, kde sa aj naši najmenší podpísali svojim odtlačkom pršteka vedľa podpisu svojich rodičov. Každé bábätko dostalo od obce malú pozornosť a mamičky kvietok.

V záverečnej časti si mohli všetci prítomní pripiť na zdravie svojich detí. Tak, ako si vážime každého človeka, vážime si i vaše deti a veríme, že keď vyrastú, budú platnými občanmi našej obce. Vo výchove, vám milí rodičia, želáme veľa úspechov, trpezlivosti a šťastia pre radostný a pokojný život vašich detí, ktoré sme teraz privítali medzi občanov našej obce.

Fotky nájdete tu.
Dátum vloženia: 17. 4. 2012 0:00