Aktuality ARCHÍV - Stretnutie jubilantov

Na prejav úcty nestačí len „Svetový deň seniorov“, a následne celý október – ako „Mesiac úcty k starším“, kedy si pripomíname zásluhy starších spoluobčanov, ale úctu treba prejavovať počas celého roka v rodine, na pracovisku, v škole, jednoducho všade. Kto sa naučí vážiť si šediny, nemusí sa báť, že zostane v starobe nepovšimnutý. Nájdime si čas, vľúdne slovo a úsmev pre starších neustále, nielen počas októbra.

V našom kultúrnom dome sme si starších uctili na spoločnom posedením jubilantov, ktoré sa uskutočnilo 12.11.2011, za spolupráce OÚ, ZO Slovenského zväzu invalidov a Domu seniorov v Dolnom Ohaji. Deti materskej školy a žiaci základnej školy sa predstavili pekným kultúrnym programom a prítomných potešili svojim vystúpením aj Šurianski tamburáši. Jubilantom sa prihovoril starosta obce pán Ivan Solár, ktorý jubilantom spoločne s poslancami OZ odovzdal pamätné listiny pri príležitosti životného jubilea a darčeky.

O dobrú náladu sa postarali členovia ZO Slovenského zväzu invalidov výborným občerstvením a tanečná skupina PRIMA DANCE ľudovými piesňami, kde si všetci mali možnosť zaspievať, ale i zatancovať. Poďakovanie patrí aj všetkým sponzorom, ktorí prispeli vecnou alebo finančnou pomocou na toto podujatie.

Spoločne môžeme jubilantom zaželať pevné zdravie, dostatok síl na plnohodnotný život a aby im slnko šťastia svietilo na ich ceste aj v ďalších rokoch.

Dátum vloženia: 1. 12. 2011 0:00
Dátum poslednej aktualizácie: 1. 12. 2011 0:00