Aktuality ARCHÍV - Monografia obce Dolný Ohaj

Vážení spoluobčania a rodáci !

Vzhľadom k tomu, že sme začali zbierať materiály do plánovanej   publikácie o našej obci, chceme Vás  osloviť  a poprosiť o pomoc pri zbieraní starých historických fotografií /prípadne aj iných materiálov/ do tejto publikácie. Jedná sa o zapožičanie takýchto materiálov. Zapožičané fotografie a materíaly  budú zaevidované, zoskenované  a vrátené.  Pokiaľ by mal niekto predsa len obavu, že sa mu môže fotografia alebo dokument stratiť, je možnosť oznámiť to na obecnom úrade, že má takýto materiál a reprodukcia bude vyhotovená priamo u neho doma.

Zostavovateľ publikácie s pracovným názvom "Dolný Ohaj  v minulosti a dnes" chce  zachytiť krásy našej obce v súčasnosti a tiež použiť historické fotografie z minulosti.

Za pochopenie a pomoc vopred ďakujú :    Strarosta obce a zostavovateľ

Dátum vloženia: 21. 9. 2015 0:00
Dátum poslednej aktualizácie: 21. 9. 2015 0:00