Aktuality ARCHÍV - Žitavská kotva 2012

Agentúra Prima Dance, obec Dolný Ohaj organizovali XXI.ročník speváckej súťaže Žitavská kotva 2012.

Súťaž sa konala v kultúrnom dome v Dolnom Ohaji dňa 13.októbra 2012. Hostí, spevákov a divákov privítal starosta obce Ivan Solár. Hudobná skupina Prima Dance sprevádzala spevákov v ich vystúpeniach. Jednotlivé výkony hodnotili hostia programu.  Porota  pracovala v tomto  zložení: Jakub Petraník /Superstár/, Marta  Jančkárová /RTVS/, Jozef Dőme /učiteľ ZUŠ Šurany/. V programe účinkovali: Jakub Kraushúber Dolný Ohaj, Ingrid Okolenska Podhájska , Tatiana Šťastná Nové Zámky, Veronika Šebeňová Šurany, Pavol Hlinka Komjatice, Daniela Godová Dedinka, Soňa Melišková Mojzesovo, Sebastián Pavlis Vráble, Jana Slováková Šurany, Michaela Juhászová Nové Zámky, Dominika Mokrášová Šurany a Jozef Baláž Žilina. Veľmi kladne hodnotila porota výkony jednotlivých účinkujúcich, s ktorými bola veľmi spokojná. Nechýbalo ani zlosovanie jednotlivých vstupeniek, v ktorom diváci vyhrali ceny, ktoré venoval Obecný úrad Dolný Ohaj. Cenu divákov vyhral Jakub Kraushúber z Dolného Ohaja. Poradie spevákov: 1.Veronika Šebeňová Šurany, 2.Michaela Juhászová Nové Zámky, 3.Sebastián Pavlis Vráble. Program sprevádzali Lucia Slobodníková a Jozef Hajtman. Za Nitriansky samosprávny kraj sa zúčastnili  Milan Belica a Ladislav Marenčák. V prvom a druhom kole zaspieval Jakub Petraník zo Superstár. Poďakovanie patrí aj všetkým sponzorom, ktorí venovali ceny pre všetkých účinkujúcich. Veľmi kladne zhodnotil vystúpenie účinkujúcich aj  pán Milan Belica a tiež kladne zhodnotil celé kultúrne vystúpenie. Poďakovanie patrí všetkým organizátorom, ktorí sa zaslúžili o zorganizovanie tejto kultúrno-spoločenskej akcie. Už teraz sa tešíme na ďalší ročník.

Mgr.Jozef hatala Dolný Ohaj

Fotogaléria tu.