Nastavenie veľkosti písma
+

Aktuality ARCHÍV - LETNÝ TURNAJ OHAJSKÝCH MAJSTROV 2012

-

Posledná júlová sobota v Dolnom Ohaji patrila futbalovému turnaju a zábave na miestnom štadióne.

Už od rána boli prípravy v plnom prúde. Varenie gulášu, príprava hracích plôch a pódia pre účinkujúcich.

Futbalové popoludnie odštartovalo o 12.00 h.  predzápasom našich žiakov proti tímu z Nesvád.  Ako prebiehal zápas žiakov, tak aj jednotlivé mužstvá turnaja sa začali pomaly zjednocovať.

Letného turnaja sa zúčastnili tieto mužstvá: Belasé tornádo, Valec team, Pivári, FC Netka, AT SLZA, Collins team, AK Petržka a Vikont.

Tímy boli s pravidlami turnaja oboznámené a tak o 14.00 h. sa mohol začať boj o víťaza. Jednotlivé mužstvá boli rozdelené do dvoch skupín a hralo sa 2x15 min. Aj napriek horúčave si na tento turnaj našli cestu diváci, ktorý povzbudzovali svojich favoritov. Z každej skupiny postúpili prvé 2 mužstvá, ktoré sa stretli v semifinále. Do finále sa dostali mužstvá Valec team a Pivári. Víťazom letného turnaja ohajských majstrov sa stal Valec team. Pivári skončili na 2. mieste a 3. miesto si obsadilo Belasé tornádo.

Po vyhodnotení a odovzdaní ocenení nasledoval koncert punk-rockovej skupiny Plastový Príbor z Nových Zámkov, ktorý sa stali naj kapelou roku 2012 a zahrali si aj na rôznych festivaloch.  Po ich koncerte sa nám predviedla  tanečná skupina Forks in the Soup a Kinderr Surprise s ich hip-hopom.

Od 20.30 na pódium vystúpila skupina PRIMA DANCE a oldies zábava sa mohla začať. Popri hudbe sa podávalo chladené pivo, kofola, guláš ale aj pečená klobása.  Zanedlho sa zaplnila aj tanečná plocha.

Tancovalo sa až do neskorej noci. Na konci celého podujatia nám síce začalo pršať, ale ani to neubralo návštevníkom a občanom Dolného Ohaja na dobrej nálade.

Organizátori boli spokojný s účasťou futbalových mužstiev, diváckou návštevou a hlavne že sa všetci dobre zabavili. Dúfame že i ľuďom sa páčilo a veríme že i o rok sa stretnem opäť na podobnej udalosti.

Autor: Andrej Levák

Dátum vloženia: 4. 9. 2012 0:00
Dátum poslednej aktualizácie: 4. 9. 2012 0:00
Autor: Super Admin