zmena stránkových hodín OÚ

zmena stránkových hodín OÚ 1Oznamujeme občanom že od pondelka 14.decembra sa menia stránkové hodiny obecného úradu nasledovne:

Pondelok 8.00-12.00
Utorok nestránkový
Streda 8.00-12.00 13.00-17.00
Štvrtok nestránkový
Piatok 8.00 – 12.00

Zároveň prosíme občanov aby navštevovali obecný úrad iba v nevyhnutných prípadoch, na komunikáciu používali tel.č. 035/6582202 prípadne e.mailovú adresu obecnyurad@obecdolnyohaj.sk a dôsledne dodržiavali hygienické opatrenia ako rúško, dezinfekcia rúk, odstupy.

Vytvorené: 11. 12. 2020
Posledná aktualizácia: 11. 12. 2020 11:17