Upozornenie pre nájomcov hrobových miest na cintoríne v Dolnom Ohaji

upozornenieObec Dolný Ohaj, na základe zákona č. 131/2010 Z. z. o pohrebníctve v znení neskorších predpisov, upozorňuje nájomcov hrobových miest, že je potrebné uhradiť obci Dolný Ohaj, ako správcovi cintorína v Dolnom Ohaji, poplatok za prenájom hrobového miesta. Doterajší právny vzťah týkajúci sa predmetného hrobového miesta zostane zachovaný v prípade, že uhradíte celkovú dlžnú sumu poplatku za prenájom hrobového miesta na ďalšie obdobie (10 rokov). Poplatky je možné uhrádzať od januára 2020, preto Vás vyzývame na čo najskoršie uhradenie dlžnej sumy.

Vytvorené: 12. 6. 2020
Posledná aktualizácia: 12. 6. 2020 09:07