Vyhľadávanie

rozšírené vyhľadávanie ...

Prijímanie a vybavovanie podnetov o protispoločenskej činnosti

V zmysle zákona NR SR č. 307/2014 Z. z. o niektorých opatreniach súvisiacich s oznamovaním protispoločenskej činnosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov, má FO  právo podať podnet k prešetreniu závažnej protispoločenskej činnosti voči obci Dolný Ohaj a jej RO oprávnenej osobe obce, ktorou je hlavný kontrolór obce Dolný Ohaj.

Svoje podnety môžete zasielať:

kontrolor@obecdolnyohaj.sk

SPÔSOB PODANIA:

  • ústne do zápisnice
  • písomne 
  • elektronicky

Miestna akčná skupina združenia Termál

MAS

ZNAČKA SLOVENSKO

značka

Fotogaléria

Náhodný výber z galérie

Náhodný výber z galérie

Virtuálny cintorín

cintorín

expodom

www.expodom.sk

Obsah

Prieskum názorov obyvateľov o možnostiach rozvoja obce Dolný Ohaj

Typ: ostatné
PHSRVážení obyvatelia obce Dolný Ohaj,
v súvislosti s tvorbou dokumentu Programu hospodárskeho a sociálneho rozvoja obce Dolný Ohaj na roky 2021 - 2027 je dôležitý prieskum verejnej mienky. Prostredníctvom predkladaného dotazníka, ktorý je anonymný, Vám ponúkame možnosť vyjadriť svoj názor na súčasný stav v obci ako aj možnosti ďalšieho rozvoja obce v oblasti hospodárskej (názory na ponuku pracovných miest, hospodárskych aktivít a pod.) či sociálnej (spokojnosť alebo aj nespokojnosť s oblasťami ako je kultúra, zdravotníctvo, školstvo, ...). Cieľom prieskumu je zakomponovať aj Vaše názory, návrhy, postrehy do nového dokumentu regionálneho rozvoja, pretože práve Vy tvoríte v najväčšej miere obec.
Aby ste mohli vyplniť dotazník, otvorte prosím prílohu tejto správy (Detail) a následne kliknite na Odkaz na dotaznik: MailScanner has detected definite fraud in the website at "forms.gle". Do not trust this website: https://forms.gle/uM74xdyGPzywjUYz7
Ak nemáte v domácnosti internetové pripojenie, môžete dotazník vyplniť na obecnom úrade.
Vopred Vám ďakujeme za ochotu a Váš čas.Prílohy

Vytvorené: 17. 7. 2020
Posledná aktualizácia: 14. 10. 2020 12:04
Autor: Správce Webu