Prieskum názorov a potrieb podnikateľov v obci Dolný Ohaj

erbVážená pani podnikateľka, vážený pán podnikateľ,
v súvislosti s projektom tvorby Programu hospodárskeho a sociálneho rozvoja obce Dolný Ohaj 2021 - 2027 a Programu hospodárskeho a sociálneho rozvoja obcí mikroregiónu Termál 2021 - 2027 je prieskum podnikateľského prostredia nezastupiteľným zdrojom informácií. Z tohto dôvodu je žiadúce poznanie názorov a potrieb miestnych podnikateľských subjektov a analýza situácie súkromného sektora.
Cieľom prieskumu je získať užitočné a dôveryhodné informácie o názoroch a potrebách tých, ktorí investujú a vytvárajú pracovné príležitosti pre obyvateľov.
Pre vyplnenie dotazníka musíte otvoriť prílohu tejto správy, tam nájdete link.

Príloha

Vytvorené: 20. 7. 2020