Polícia varuje seniorov - Pozor na podvodníkov!!!

upozorneniePodvodníci sa snažia zneužiť mimoriadnu situáciu - oslovujú seniorov, že im chcú nakúpiť alebo im prídu zmerať teplotu a pod. Upozorňujeme seniorov, aby nikomu neznámemu neotvárali svoje príbytky a nedávali peniaze. Žiadny zdravotník Vám dobrovoľne nepríde domov merať teplotu!!! Nikomu nedávajte peniaze za nákup vopred, až keď Vám nákup prinesie domov a odovzdáva Vám ho!!! So žiadosťou o nákup oslovte svojich príbuzných, susedov alebo známych, ktorým dôverujete. Polícia zriadila linku pre seniorov: 035/6921 760 alebo 035/6921 731 alebo 158.

Príloha

Vytvorené: 3. 4. 2020