Vyhľadávanie

rozšírené vyhľadávanie ...

Prijímanie a vybavovanie podnetov o protispoločenskej činnosti

V zmysle zákona NR SR č. 307/2014 Z. z. o niektorých opatreniach súvisiacich s oznamovaním protispoločenskej činnosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov, má FO  právo podať podnet k prešetreniu závažnej protispoločenskej činnosti voči obci Dolný Ohaj a jej RO oprávnenej osobe obce, ktorou je hlavný kontrolór obce Dolný Ohaj.

Svoje podnety môžete zasielať:

kontrolor@obecdolnyohaj.sk

SPÔSOB PODANIA:

  • ústne do zápisnice
  • písomne 
  • elektronicky

Miestna akčná skupina združenia Termál

MAS

ZNAČKA SLOVENSKO

značka

Fotogaléria

Náhodný výber z galérie

Náhodný výber z galérie

Virtuálny cintorín

cintorín

expodom

www.expodom.sk

Obsah

Oznam farského úradu v Dolnom Ohaji

Typ: ostatné
kostolFarský úrad oznamuje občanom, že od štvrtka 7. mája 2020 budú bohoslužby sprístupnené verejnosti v obmedzenom počte max. 65 osôb. V priestoroch kostola sú označené miesta na sedenie oranžovým krížikom. Sväté omše pre seniorov nad 65 rokov budú IBA V NEDEĽU o 7:30. Sv. omše budú bývať v obvyklých časoch. Naďalej platí, že účasť na sv. omšiach je dišpenzovaná (oslobodená od povinnosti účasti).
Pri vstupe do kostola budú dezinfikované ruky a každý dostane poradové číslo, po naplnení počtu 65 zostanú ostatní veriaci vonku pred kostolom v patričných odstupoch. Vstup na chórus bude možný len pre organistu a modleníkov.
Prosíme veriacich, aby dodržiavali uvedené opatrenia. Bližšie informácie získate na farskom úrade alebo na obecnom úrade.

Vytvorené: 6. 5. 2020
Posledná aktualizácia: 6. 5. 2020 09:19
Autor: Správce Webu