OZNAM

OZNAM 1Oznamujeme občanom, že na základe pretrvávajúcej nepriaznivej epidemiologickej situácie v našom regióne bude obecný úrad zatvorený až do odvolania. V prípade potreby zakúpenia kreditu na smetné nádoby, úhrady faktúr, poplatku za rybársky lístok a iných poplatkov využite prosím možnosť platby internet bankingom na číslo účtu SK48 0200 0000 000 17232 3172 v poznámke identifikujte platbu. Zároveň žiadame občanov, aby si pri úhrade kreditu na smetné nádoby uhradili vyšší počet kreditov a do poznámky uvádzali meno a súpisné číslo nehnuteľnosti, PLATBU REALIZUJTE NAJNESKOR DO ŠTVRTKA pred vývozom KO z dôvodu včasného pripísania peňazí na účet . Občania, ktorí nemajú možnosť platby na bankový účet môžu kontaktovať obecný úrad na tel. čísle 035/6582202 a dohodnúť sa ako postupovať. Za pochopenie vopred ďakujeme.

Vytvorené: 11. 1. 2021
Posledná aktualizácia: 11. 1. 2021 09:57