Žitavská kotva 2014

Opatrenia na zabránenie šírenia Covid-19

upozornenie obce Žiadame občanov, aby obecný úrad navštevovali len v nevyhnutných prípadoch a uprednostnili pred osobnou návštevou telefonickú (035/6582 202) alebo elektronickú komunikáciu (obecnyurad@obecdolnyohaj.sk). Dobíjanie kreditu na smetiakoch je možné aj zaplatením zvolenej sumy na účet obce (VUB Banka: SK48 0200 0000 0001 7232 3172 - pri úhrade identifikujte platbu - uveďte č. domu a ulicu, príp. o akú platbu ide).

Vytvorené: 9. 10. 2020
Posledná aktualizácia: 14. 10. 2020 12:06