Visit Podhájska

Visit Podhajska

Dotazník

dotazníkDotazník je zameraný na hodnotenie kvality služieb v našej obci.

Vážení občania,

dovoľujeme si Vás osloviť s prosbou o zapojenie sa do výskumu, ktorý je realizovaný v rámci spoločného projektu realizovaného Ekonomicko-správní fakultou Masarykovej Univerzity v Brne a Ekonomickou fakultou Univerzity Mateja Bela v Banskej Bystrici na tému "Alternatívne mechanizmy poskytovania verejných služieb".

Cieľom projektu je zmapovať spôsob zabezpečovania pomocných služieb súvisiacich s prácou mestského alebo obecného úradu (napr. upratovanie, správa informačných technológií) a miestnych verejných služieb určených pre obyvateľov daného mesta alebo obce (napr. zber a odvoz TKO, údržba miestnych komunikácií). Projekt si pritom kladie za cieľ zmapovať práve tie faktory, ktoré prispievajú, resp. neprispievajú k úspešnému zabezpečovaniu daných služieb. Pre zmysluplné mapovanie je okrem zistenia súčasného stavu spôsobu verejného obstarávania a zabezpečovania služby v miestnej samospráve potrebné zistiť aj názor občanov a zamestnancov na kvalitu zabezpečovaných služieb.

Z toho dôvodu Vás prosíme o vyplnenie a venovanie pozornosti nasledovnému dotazníku.

Ďakujeme

Dotazník zameraný na hodnotenie kvality služieb zabezpečovaných vašou samosprávou určený pre občanov:  MailScanner has detected definite fraud in the website at "forms.gle". Do not trust this website: https://forms.gle/74fKGsV2aKfiEynf8

Vytvorené: 23. 2. 2021
Posledná aktualizácia: 23. 2. 2021 09:20