ONLINE REZERVÁCIA COVID-19

Visit Podhajska

Asistované sčítanie

Asistované sčítanie 1Asistované sčítanie od 03.05 do 13. júna 2021

Na Slovensku sa v pondelok 03.05.2021 v rámci tohtoročného sčítania obyvateľov začína asistované sčítanie. Potrvá do 13. júna 2021.

Určené je predovšetkým pre digitálne vylúčených obyvateľov, teda tých, ktorí sa z akéhokoľvek dôvodu nemohli od 15. februára do konca marca sčítať sami prostredníctvom elektronického formulára. Ide najmä o ľudí bez internetu, seniorov či marginalizované rómske skupiny. Služby asistovaného sčítania zabezpečí každá obec a mesto.

„Asistované sčítanie bude trvať šesť týždňov a bude prebiehať na území celej SR plošne.

Sčítanie obyvateľov domov a bytov 2021.pdf (584.53 kB)

Príloha

Vytvorené: 3. 5. 2021