Žitavská kotva 2014

Zimný Trojkráľový stolnotenisový turnaj

,, Zimný Trojkráľový stolnotenisový turnaj“.

Obec Dolný Ohaj a OŠK Dolný Ohaj  usporiadali

7. januára 2018 o 15:00 hod.

v budove kultúrneho domu

Zimný Trojkráľový stolnotenisový  turnaj.

Registrácia všetkých štartujúcich sa uskutočnila hodinu pred začiatkom turnaja.

Umiestnenie hráčov v  jednotlivých kategóriách:

JUNIORI:        1. Ištokovič Simon,             2. Polakovič Matúš,               3. Nagy Marek

MUŽI:               1. Marcel Bánoš,                 2. Jozef Brezanský,               3. Miloš Skačan.

SENIORI:         1. Otokar Podbehlý,            2. Miroslav Križan,                3. Štefan Varró.

,, Zimný Trojkráľový stolnotenisový turnaj“.

Obec Dolný Ohaj a OŠK Dolný Ohaj  usporiadali

4. januára 2015 o 15:00 hod.

v budove kultúrneho domu

už piaty ročník  tradičného

Zimného Trojkráľového stolnotenisového  turnaja.

Turnaj sa konal v kategóriach:  ženy, mladší muži, muži a seniori.

Registrácia všetkých štartujúcich sa uskutočnila hodinu pred začiatkom turnaja.

Celkovo sa na tomto  V. ročníku  zúčastnilo 30 súťažiacich. Medzi štartujúcimi nechýbal ani Ing. Marián Jurík z Bánova, ktorý sa dlhé roky lieči na parkinsonovu chorobu.

Súťaž v kategóriách ženy, mladší muži a seniori prebiehala tzv. ,,hrou každý s každým“, len v najviac zastúpenej kategórii - muži bol zavedený systém vylosovania do skupín.

Umiestnenie hráčov v  jednotlivých kategóriach:

Ženy:                        1. Monika Potocká,         2. Helena Némethová,     3. Marcela Potocká.

Mladší muži:        1. Roman Gatyáš,             2. Marek Nagy,                    3. Jaroslav Demo.

Muži:                       1. Martin Nagy,                 2. Marián Podbehlý,         3. Marcel Bánoš.

Seniori:                   1. Otokar Podbehlý,         2. Jozef Felvidéky,              3. Miroslav Križan.

Víťazi jednotlivých kategórií získali medaily, diplomy a prvé miesta boli ocenené aj stolnotenisovou raketou. Ceny odovzdávali starosta obce Ivan Solár a predseda OŠK Dolný Ohaj Andrej Levák. Poďakovanie patrí hlavne organizátorom tohto pekného športového podujatia a tiež všetkým zúčastneným športovcom a publiku, ktorí si našli čas príjemne a športovo stráviť nedeľné popoludnie.

Mgr. Jozef  Hatala