Celoštátna výstava vín Českého záhradkárskeho zväzu

Celoštátna výstava vín Českého záhradkárskeho zväzu 1Dňa 27. mája 2016 organizuje ZO SZZ v Dolnom Ohaji zájazd na Celoštátna výstava vín Českého záhradkárskeho zväzu. Odchod autobusu bude cca medzi 14:30-15:00 hodinou – podľa počtu prihlásených osôb z jednotlivých obcí. Predpokladaná trasa: D. Ohaj – Šurany – Lipová – Úľany n. Žit. – Maňa – Vráble – Břeclav (Presné odchody z jednotlivých obcí upresníme dodatočne podľa nahlásených účastníkov). Odchod z výstavy bude po dohode cca o 21:00 hodine.
Cena za autobus:
5,00 EUR – člen SZZ
10,00 EUR – nečlen SZZ
Prosím o nahlásenie počtu osôb z jednotlivých obcí do 20. mája 2016 ( t.j. do piatku), V Dolnom Ohaji u p. Cvika Milana 0948/ 060 714 a u p.
Rakovského Jaroslava 0902/ 219 212

Vytvorené: 17. 5. 2016