V. ročník - Ohajský Kenderáš - dňa 8.júla 2017 ihrisko OŠK a Súťaž vo varení kotlíkového gulášu dňa 8.júla 2017

Dňa 8. júla 2017 sa v našej obci konalo celodenné podujatie, ktorého súčasťou bola: Súťaž vo varení kotlíkového gulášu. Súťaže sa zúčastnilo 10 družstiev z blízkeho aj ďalekého okolia a zároveň V. ročník ,, Ohajského Kenderáša", na ktorom vystúpili nasledovný interpreti a skupiny: Spevácky súbor Juraja Holčeka, folklórny súbor Matičiarik, folklórny súbor Mostár, dychová hudba Kesanka, dychová hudba Sebechlebskí hudci, Ľudovít Kuruc a piesne Karola Duchoňa, Zeus.