Výstava ovocia, zeleniny a kvetov v KD v Dolnom Ohaji

Výbor Slovenského zväzu záhradkárov v Dolnom Ohaji Vás srdečne pozýva na tradičnú výstavu ovocia, zeleniny a kvetov, ktorá sa bude konať v kultúrnom dome v Dolnom Ohaji a to v dňoch: v sobotu 9. septembra 2017 od 17:00 do 20:00 hod. a v nedeľu 10. septembra 2017 od 15:00 do 20:00 hod. Zber exponátov na výstavu od všetkých pestovateľov, priateľov záhrad a sadov bude v piatok 8.septembra 2017 od 17:00 do 19:00 hod.

Vytvorené: 8. 9. 2017
Posledná aktualizácia: 13. 9. 2017 23:02