Systém zberu komunálneho odpadu

Vážení občania,
obec Dolný Ohaj v týchto dňoch prechádza na nový informačný systém zberu komunálneho odpadu Separus, ktorý postupne nahradí doterajší systém žetónového zberu. Preto Vás prosíme, aby ste vyložili svoje smetné nádoby pred Vaše príbytky, nakoľko od 27. augusta sa začne s inštaláciou bezkontaktných čipov na smetné nádoby. Montáž môže trvať aj niekoľko dní, preto ponechajte smetné nádoby vonku v priebehu tohto a budúceho týždňa.
Ďakujeme za zodpovedný prístup a spoluprácu!

oznam separus

Príloha