Smútočné parte

Smútočné parte  1S hlbokým zármutkom oznamujeme všetkým príbuzným, priateľom a známym, že nás vo veku 68 rokov navždy opustila naša sestra, sesternica, matka, neter, priateľka, hostiteľka, bývalá sprievodkyňa, služobnica kňazov, klientka Domu seniorov
Eva Katrincová.
Posledná rozlúčka s našou drahou zosnulou bude
v stredu 20. septembra 2017 o 14:00 hod. so svätou omšou na miestnom cintoríne. Modlenie za zosnulú bude pol hodinu pred svätou omšou. Smútiaca duchovná rodina.

Vytvorené: 19. 9. 2017
Posledná aktualizácia: 20. 9. 2017 23:02