Vyhľadávanie

rozšírené vyhľadávanie ...

Prijímanie a vybavovanie podnetov o protispoločenskej činnosti

V zmysle zákona NR SR č. 307/2014 Z. z. o niektorých opatreniach súvisiacich s oznamovaním protispoločenskej činnosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov, má FO  právo podať podnet k prešetreniu závažnej protispoločenskej činnosti voči obci Dolný Ohaj a jej RO oprávnenej osobe obce, ktorou je hlavný kontrolór obce Dolný Ohaj.

Svoje podnety môžete zasielať:

kontrolor@obecdolnyohaj.sk

SPÔSOB PODANIA:

  • ústne do zápisnice
  • písomne 
  • elektronicky

Miestna akčná skupina združenia Termál

MAS

ZNAČKA SLOVENSKO

značka

Fotogaléria

Náhodný výber z galérie

Náhodný výber z galérie

Virtuálny cintorín

cintorín

expodom

www.expodom.sk

Obsah

Program obnovy dediny 2017 - "Revitalizácia zelene v parku"

Typ: ostatné
Program obnovy dediny 2017 - Oznamujeme občanom, že na základe rozhodnutia ministra životného prostredia Slovenskej republiky o poskytnutí podpory formou dotácie z Environmentálneho fondu v rámci Programu obnovy dediny zo dňa 30. marca 2017 bola našej obci poskytnutá podpora formou dotácie vo výške 5000,00 Eur.
Účel dotácie: Revitalizácia zelene v parku a fit park

Program obnovy dediny Program obnovy dedinyProgram obnovy dediny

 

 

 


Prílohy

Vytvorené: 2. 11. 2017
Posledná aktualizácia: 7. 11. 2017 23:03
Autor: Správce Webu