OZNAM pre fanúšikov futbalu

OZNAM pre fanúšikov futbalu  1OŠK Dolný Ohaj oznamuje fanúšikom futbalu, že: A-mužstvo odohrá majstrovský futbalový zápas na súperovom ihrisku s TJ Podhájska B dňa 11.júna 2017 ( t.j. v nedeľu) o 17:00 h. Dorast odohrá majstrovský futbalový zápas na súperovom ihrisku dňa 10. júna 2017 (t.j. v sobotu) so začiatkom o 17:00 h. s TJ Rastislavice. Žiaci odohrajú majstrovský futbalový zápas na súperovom ihrisku s TJ Rastislavice dňa 10.júna (t.j. v sobotu) o 14:30 h.

Vytvorené: 9. 6. 2017
Posledná aktualizácia: 19. 8. 2017 23:04