OZNAM - DôLEŽITÁ INFORMÁCIA!!!!

Dôležitá informácia: náhradný termín žrebovania tomboly zo 6.ročníka podujatia Ohajský Kenderáš (ktoré sa nekonalo kvôli búrke ) sa uskutoční dňa 27.7.2018 o 18:00 hodine na futbalovom ihrisku OŠK Dolný Ohaj, v prípade zlého počasia sa žrebovanie presunie do bočnej malej sály v Dome kultúry Dolný Ohaj. Na žrebovaie si so sebou prineste Vami kúpené tombolové lístky. Za pochopenie ďakujeme a prajeme veľa šťastia !!!

Vytvorené: 23. 7. 2018
Posledná aktualizácia: 23. 7. 2018 10:42