Odber krvi 9.augusta 2017

Miestny spolok slovenského Červeného kríža v Dolnom Ohaji zorganizoval odber krvi pojazdnou hematologicko-tranfúznou jednotkou v KD v Dolnom Ohaji dňa 9.augusta so začiatkom o 8,00 h. V uvedený deň darovali krv títo naši občania:
Milan Kraushúber, Marián Herceg, Monika Hercegová, Marek Solár, Imrich Bajla, Marián Petrov, Ľuboš Brezánsky, Danka Bencová, Stanislav Malík, Marek Bajla.
Za tento ich humánny čin im ďakujeme.

Vytvorené: 10. 8. 2017
Posledná aktualizácia: 15. 8. 2017 23:05