Navštívte web visitpodhajska.sk

podhájskaVážení spoluobčania,
radi by sme Vás informovali o novej forme komunikácie Miestnej akčnej skupiny (ďalej MAS) pri Združení obcí Termál (ďalej združenie).
Nové webové sídlo MAS nájdete na internete na webovej adrese www.visitpodhajska.sk a aj na sociálnej sieti facebook na stránke visitpodhajska.
Naším cieľom bolo zmodernizovať informačný kanál, ktorým dostávajú obyvatelia mikroregiónu Termál, ale aj návštevníci zo Slovenska aj zo zahraničia podstatné informácie o tom, čo sa aktuálne deje, čo sa oplatí vidieť, kam ísť za zábavou, či poznaním.
Pre predajcov ako aj poskytovateľov služieb v segmente cestovný ruch je to priestor na prezentáciu. Keďže projekt bol spolufinancovaný z obecných rozpočtov a zo zdrojov NSK po spoločnom rozhodnutí starostov členských obcí združenia dňa 14.1.2020 bolo odsúhlasené, že na tejto novej webovej stránke dostanú priestor tí podnikatelia, ktorí sú oficiálne zaregistrovaní na obecnom úrade a majú vysporiadané všetky záväzky voči obecnému úradu.
V prípade záujmu o prezentáciu na novom webe prosím kontaktujte mailom visitpodhajska@gmail.com správcu stránky.
Obratom dostanete prístupové údaje k svojmu kontu, ktoré si následne budete môcť osobne editovať (pridávať fotky, cenníky, informácie o ubytovacom či reštauračnom zariadení či službe).
Veríme tomu, že nová webová stránka sa aj s Vašou pomocou stane už túto sezónu 2020 kľúčovým informačným kanálom pre návštevníkov mikroregiónu.
S pozdravom
Ivan Solár