Akcie v obci:

OHAJSKÝ KENDERAŠ
2. 7. 2016 začiatok od 16:00, dĺžka 8.0 hodín
Miesto konania: Areál OŠK
Obec Dolný Ohaj Vás srdečne pozýva na IV. ročník podujatia pod názvom ,, Ohajský Kenderáš",krorý sa uskutoční dňa 2. júla ( t.j. v sobotu) na futbalovom ihrisku OŠK Dolný Ohaj so začiatkom od 16:00 hod. Na podujatí sa predstavia nasledovné hudobné skupiny a interpréti:
- Fujarové trio a ľudová hudba,
- Trio Ohájo
- Bánovčanka
- The Wildflowers Rebelsky
- Gladiátor
- Zeus
Počas tohto dňa, sa už od 11:00 hod. za háji III. ročník
,, Súťaže vo varení kotlíkového guláša", kde hlavným porotcom bude VILO HABO zo známej relácie televízie JOJ ,, Moja mama varí lepšie ako tvoja".

Počas podujatia je o občerstvenie postarané. Na svoje si prídu aj deti pri rôznych nafukovacích atrakciách.
Organizátor podujatia zabezpečil pre zúčastnených tiež zaujímavú a hodnotnú tombolu.

Vstupenky na podujatie sa dajú zakúpiť na obecných úradoch: Dolný Ohaj,Hul, Maňa,Bešeňov, Radava, Bánov, Mojzesovo, Úľany nad Žitavou a v Mestskom kultúrnom stredisku Šurany. Cena vstupenky v predpredaji je 5,00 € na mieste v cene 6,00 €.

celý text

Študentský muzikál - ,, Sen noci svätojánskej
29. 5. 2016 začiatok od 17:15, dĺžka 255 minút
Miesto konania: Kultúrny dom
Dňa 29. mája 2016 ( t.j. nedeľa) o 17:15 hod. ste všetci srdečne pozvaní do budovy Kultúrneho domu v Dolnom Ohaji na študentský muzikál z dielne Dramaťáku pod názvom ,, Sen noci svätojánskej". celý text

6.ročník tradičného stavania mája 1
30. 4. 2016 začiatok od 18:30, dĺžka 5.5 hodín
Vážení občania,
Obec Dolný Ohaj v spolupráci so ZO SZZP v Dolnom Ohaji, Vás pozýva v sobotu 30. apríla o 18:30 hod. k budove kultúrneho domu, kde sa uskutoční
,, 6. ročník tradičného stavania mája“,
ktoré bude spojené so
,, Slávnostným otvorením parku pri budove kultúrneho domu“.
O kultúrny program sa postará miestny spevokol J. Holčeka. Zároveň máte možnosť si v priestoroch kultúrneho domu pozrieť diela mladej umelkyne z Veľkých Loviec – Martiny Čajagiovej, ktorá usporiada vernisáž svojich malieb.
V rámci tohto podujatia je pre Vás pripravené aj malé občerstvenie.
celý text

17. Valentínsky Rodičovský ples 1
6. 2. 2016 začiatok od 19:00, dĺžka 299 minút
Miesto konania: Kultúrny dom